izmirliyiz

Serkan Özkan Nlp & Kişisel Gelişim Merkezi

25.09.2023
Serkan Özkan Nlp & Kişisel Gelişim Merkezi

Kişisel Gelişim Uzmanı olan Serkan Özkan İzmir doğumludur. izmir Özel Türk Koleji’nin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü” nde eğitim aldı.

serkan özkan

Kişisel Gelişim Uzmanı Serkan Özkan

Uluslar arası Nlp Eğitimcileri Birliği’nin uzmanlık sertifikalarına sahip Sinir Dili Programlama uygulayıcısı ve eğitmenidir. profesyonel bir koç, bir motivasyon konuşmacısı ve başarı eğitmeni olarak genç yaşta büyük başarılara imza attı.

İlk seminerini 17 yaşında verdi. Başarının ve yaratıcılığın sırrının bildiklerini kendi hayatında yapabilmekten ve meditasyondan geçtiğini anlatan Serkan Özkan, Kendi Kendini Yönetmek, Kişisel Liderliğinizi Arttırmak, Dengeli Mutluluk Yakalamanın Yolları, Başarı ve Huzuru Bir Arada Yaşamak gibi eğitimler geliştirerek birçok insanın hayatını değiştirmektedir. profesyonel bir konuşmacı, yazar ve değişim uzmanıdır.

Aldığı öğretileri kendi tarz ve üslubuyla birleştirerek alanında ekol olarak danışmanlık yapmayı sürdürmektedir. “nlp Kişisel Gelişim”, “futbol Mentörlüğü”,” Nlp Wellness”, Liderlik Koçluğu” , “anlayarak Hızlı Okuma”, “öğrenci Koçluğu” “etkili İletişim”, “vıp Coaching” “performans”, “satış Teknikleri” , “özgüven” ,”öğrenme Motivasyonu”, “sınav Motivasyonu”, “konsantrasyon”, “bilinçaltı Telkin”, “farkındalık” gibi sağlıklı insanların hayat kalitesini ve profesyonel verimliliklerini arttırmaya yönelik seminerler / eğitimler vermektedir.

serkan özkan kişisel gelişim ve koçluk merkeziSerkan Özkan Nlp & Kişisel Gelişim Merkezi
Adres: Mithatpaşa Cd. No:146 Konak / İzmir
Telefon: 0 532 492 26 20
Web Sitesi: www.serkanozkan.com.tr
E-Mail: [email protected]

 

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.