izmirliyiz

Medicana İzmir Hastanesi Nerede? Nasıl Gidilir?

31.12.2023
Medicana İzmir Hastanesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Medicana International İzmir Hastanesi
Türkiye’de sağlık alanındaki 28 yıllık tecrübesi ile yıllık 2 milyondan fazla hastanın tedavi imkanı bulduğu Medicana Sağlık Grubu, gelecekteki sağlık hizmetleri standartlarını belirlemeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Samsun ve Sivas’ta faaliyet gösteren 12 hastanesi ve sağlık sektörüne yaptığı önemli yatırımlarla Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan Medicana Sağlık Grubu, sağlık zincirine eklenen yeni halkası Medicana International İzmir Hastanesi’yle büyümeye devam ediyor.

Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi, modern tıp teknolojisi, güçlü akademik hekim kadrosu ve özel mimarisi ile sağlık hizmetlerinde mükemmeliyeti hedefliyor.

Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor. Medicana International İzmir Hastanesi, uluslararası hastaların multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde de önemli bir merkez olarak çıtayı üst sıralara yerleştiriyor.

Medicana Sağlık Grubunun temel kalite anlayışıyla ve 110 milyon dolarlık yatırımla kurgulanan Medicana International İzmir Hastanesi’nde, multidisipliner tanı ve tedavi yöntemi, maksimum konfor ve kalite ile birlikte sunuluyor. Son dönem hastane mimarisini otel konforuyla birleştirerek bünyesine toplayan hastanede; hasta odaları, bekleme ve poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri, otopark, acil erişim gibi alanlar hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınarak titizlikle planlandı.

Medicana International İzmir Hastanesi, 75 yatak kapasitesi, 8 ameliyathane, 14 yoğun bakım yatağı ve 140 araçlık otopark kapasitesiyle hizmet veriyor.

TIBBİ BİRİMLER
Anestezi ve Reanimasyon
Acil Servis
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dermatoloji
Enfeksiyon Hastalıkları
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Göğüs Cerrahisi
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak Burun Boğaz
Kardiyoloji
Kalp ve Damar Cerrahisi
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Tıbbi Biyokimya
Üroloji

Medicana İzmir Hastanesi Adresi : Yenişehir İşçiler Caddesi No:126 Konak İzmir
Medicana İzmir Hastanesi Telefonu : 0 232 970 35 35

Medicana İzmir Hastanesi Konumu :


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.