izmirliyiz

İzmir Uyku Koçu

01.05.2023
İzmir Uyku Koçu

Uyku koçu ne yapar?
Uyku hedeflerinize ulaşabilmek amacıyla sağlıklı uyku düzeninizi nasıl koruyacağınız konusunda eğitim ve motivasyon için plan ve destek verir.

Uyku eğitimi vermek zararlı mı?
Uyku eğitimi anne ve bebek arasındaki güvenli bağa zarar verir mi? Uyku eğitimi anne ve bebek arasındaki güvenli bağa zarar vermemektedir. Uyku eğitiminde bebeğin tüm ihtiyaçları karşılanır, anne bebeğin tüm ihtiyaçlarını yanıtlar. Bazı eğitimlerde bebeği odada yalnız bırakma, ağlamaya terk etme gibi yöntemler kullanılıyor.

Uyku sorununa hangi doktor bakar?
Uyku bozukluğuna kim bakar?
Uyku bozukluğunuz olduğundan şüpheleniyorsanız teşhis ve tedavi için hastanelerin Nöroloji polikliniklerine başvurmanız gereklidir.

Uyku koçu nasıl olabilirsiniz?
Uyku koçu olmak için öncelikle uyku koçluğu eğitimi almalısınız. Üniversite ve danışmanlık merkezleri kurumlar tarafından uyku eğitmenliği eğitimi programları düzenlenmektedir. Bu programlara katılım eğitim ve eğitim sonunda yapılacak sınavı başarı ile tamamlayarak sertifika alabilirsiniz.

Uyku Danışmanlığı Nedir?
Uyku Danışmanlarının amacı bilimsel verilere dayanarak, aileleri hamile ve bebek uykusu konusunda bilinçlendirmek, onları güçlendirmek, eğitmek ve değişime adım atmaları sağlamaktır.

İzmir’deki Bazı Uyku Eğitmenlerinin Adres ve Telefon Numaraları

İzmirli Anne
Bebek Uyku Danışmanı
izmirlianne.com

Dandini Uyku
Selen Sufri & Sedef Fenik
Bebek Uyku Danışmanlığı Koçu
Telefonu : 0 554 584 59 23
dandiniuyku.com

Pınar Sibirsky
Bebek ve Çocuklarda Uyku Koçu – Uyku Danışmanı
WhatsApp Danışma Hattı : 0 545 472 45 35
pinarsibirskyakademi.com

Gülde Gül
Uyku Koçu
Telefonu : 0 552 333 89 58


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.