izmirliyiz

İzmir’deki Doğa Koleji Kampüsleri

07.12.2019
İzmir’deki Doğa Koleji Kampüsleri

İzmir Doğa Koleji

Doğa Koleji; ülkemizin dört bir yanındaki 130’u aşkın kampüsüyle Türkiye’nin eğitim sektörüne yön vermektedir. Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmektedir.
Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarının yanında geliştirdiği yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katıyor. Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markasıdır. Doğa Koleji’ni diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.
Etkileyici Mimari ve Donanımlara Sahip Kampüsleri ile Tüm Türkiye’yi Süslüyor.
Çevre dostu kampüsleri ile öğrencilere mutlu, sosyal, güvenli bir ortam sunarken etkileyici mimarileri herkesin dikkatini çekmektedir. Ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan sosyal alanları, eğitim sisteminin yüksek standartları olarak tüm kampüslerinde öğrencilerine sunmaktadır.

Sizler için İzmir’deki Doğa Koleji Okullarının Listesini Hazırladık.

İzmir’de Doğa Koleji Hangi İlçelerde Nerelerde Var?

İzmir Aliağa Doğa Anaokulu

Doğa ile iç içe 414 m2 kapalı 175 m2 açık alana kurulmuş, Aliağa’daki en büyük bahçeli anaokulu, yaparak yaşayarak öğrenme imkanı yaratan alanları ile nitelikli bir eğitim sunuyor. Kodlama ve Robotik, Deneylerle Bilim Atölyesi, Ekoloji, Drama, Satranç, Resim ve Müzik Atölyeleri, Açık-Kapalı Spor Alanları ile zengin ve kalıcı öğrenme imkanı yaratıyor. İngilizce Aktif Dil Eğitimi Alanı olan Bergama 1 Kampüsü’nde yer alan Oxford Street’te İngilizce Dil Eğitimi, sınıf duvarlarının ve ders saatinin dışına çıkıyor.
Doğa Anaokulları ile Okul Öncesi Eğitimi Yeniden Tanımlıyor!
Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile üniversite eğitim anlayışının temel modülleriyle erken yaşta tanışan Doğa Anaokulları öğrencileri; 3 yaşından itibaren 5 dil yetisini aynı anda geliştirerek yabancı dil öğreniyor, Fen ve Bilim, Matematik, Düşünce Bilimler ve Performans modüllerinden oluşan Türkiye’nin en donanımlı ve bilimsel anaokulu eğitimini alıyor. Fen Eğitiminde temel olan kavramları erken yaşta öğrenen Doğa Anaokulları öğrencileri, ilerleyen yıllarda soyut bilimsel kavramları çok daha kolay kavrıyorlar. Matematik dersleri soyut kavramlarla değil, farklı öğrenme materyalleriyle zenginleştirilip oyunlarla yaratılan matematik dünyasında öğretiliyor. Doğa Okulları’nda her öğrenci çok değerli, çok özel ve çok ayrıcalıklı. Doğa öğrencileri bireysel farklılıklarını ön plana çıkaran özel etkinlikler ve performans günlerinde kendilerini keşfediyorlar.

Adresi : Yalı Mahallesi Hürriyet Caddesi No:402 Aliağa/İzmir
Telefonu : 0 232 617 08 27

İzmir Ataşehir Doğa Anaokulu

2013 – 2014 Eğitim – Öğretim Yılı’nda eğitime başlayan İzmir Ataşehir Anaokulu 900 metrekare kapalı, 500 metrekare açık kullanım alanına sahip. İzmir Ataşehir Anaokulu’nda eğitim, çocukların tüm gelişim alanlarını (zihinsel, duygusal, sosyal, bilişsel, fiziksel, özbakım becerileri) desteklemek, onlara temel değer ve alışkanlıkları kazandırmak üzere sevgi, ilgi ve güvene dayalı bir ortamda gerçekleştiriliyor. Akıllı tahta kullanılan büyük sınıfları, sanat atölyeleri, büyük oyun parkı, ekoloji sınıfı, hayvan barınakları, bilim laboratuvarları ve aktivite odaları ile İzmir Ataşehir Anaokulu’nda uzman eğitim kadrosu tarafından 2-5 yaş grubu öğrencilere eğitim veriliyor.
Doğa Anaokulları ile Okul Öncesi Eğitimi Yeniden Tanımlıyor!
Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile üniversite eğitim anlayışının temel modülleriyle erken yaşta tanışan Doğa Anaokulları öğrencileri; 3 yaşından itibaren 5 dil yetisini aynı anda geliştirerek yabancı dil öğreniyor, Fen ve Bilim, Matematik, Düşünce Bilimler ve Performans modüllerinden oluşan Türkiye’nin en donanımlı ve bilimsel anaokulu eğitimini alıyor. Fen Eğitiminde temel olan kavramları erken yaşta öğrenen Doğa Anaokulları öğrencileri, ilerleyen yıllarda soyut bilimsel kavramları çok daha kolay kavrıyorlar. Matematik dersleri soyut kavramlarla değil, farklı öğrenme materyalleriyle zenginleştirilip oyunlarla yaratılan matematik dünyasında öğretiliyor. Doğa Okulları’nda her öğrenci çok değerli, çok özel ve çok ayrıcalıklı. Doğa Okulları öğrencileri bireysel farklılıklarını ön plana çıkaran özel etkinlikler ve performans günlerinde kendilerini keşfediyorlar.

Adresi : Ataşehir Mahallesi 8019/21 Sokak No: 15/1-2-3-4 Çiğli/İzmir
Telefonu : 0 533 948 39 70

İzmir Bergama 1 Doğa Koleji Kampüsü

Kendine özgü eğitim modelleri ve ayrıcalıklı eğitim anlayışı ile 2013-2014 Eğitim- Öğretim döneminde Bergama’da ilkokul kademesindeki öğrencileri ile buluşan kampüs, 2014-2015 Eğitim- Öğretim yılında da anaokul ve ortaokul kampüsü ile kapılarını gençlere açtı. İzmir Bergama 1 Doğa Kampüsü açıldığı günden bu yana kullandığı zengin eğitim materyalleri ve teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak donatılmış derslikleri ile öğrencilere akademik başarı getiriyor.
İzmir Bergama 1 Kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki eğitimi ile Türkiye’nin en yenilikçi ve modern eğitim anlayışını Bergama ile buluşturmaya ve eğitimde fark yaratmaya devam ediyor.
Anaokulu
Doğa ile iç içe, yaparak yaşayarak öğrenme imkanı yaratan alanları ile nitelikli bir eğitim sunuyor. Kodlama ve Robotik, Deneylerle Bilim Atölyesi, Ekoloji, Drama, Satranç, Resim ve Müzik Atölyeleri, Açık-Kapalı Spor Alanları ile zengin ve kalıcı öğrenme imkanı yaratıyor. İngilizce Aktif Dil Eğitimi Alanı olan Oxford Street’te İngilizce Dil Eğitimi, sınıf duvarlarının ve ders saatinin dışına çıkıyor.
İlkokul ve ortaokul binamız ise 14000 metrekare arazi içerisinde 11000 metrekare kapalı alana kurulu olup, 3D Amfisi, Fen Laboratuvarı, Robotik ve Kodlama Atölyesi , kütüphanesi, Sanat Sokağı, Çok Amaçlı Salonu, Müzik Atölyesi, Kapalı spor salonu, Buz Pisti, kapalı yüzme havuzu, binicilik alanı, Doğa Store, kantin, idari ofisler, 290 öğrenci kapasiteli yemekhanesi ve akıl oyunları, Mucit Atölyesi gibi eğitici derslikleri ile Çanakkale-İzmir yolu üzerinde, öğrencisine akademik sınıf atlatmaya devam ediyor.


Adresi : Fatih Mahallesi Atatürk Bulvarı İzmir – Çanakkale Yolu 1538 Bergama / İzmir
Telefonu : 0 232 631 2 631

İzmir Bergama 2 Doğa Koleji Kampüsü

İzmir Bergama 2 Doğa Anadolu ve Fen Lisesi Kampüsü 3300 metrekare kapalı alanı içerisinde başta Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuvarları, Bilişim Laboratuvarı, Görsel Sanatlar Atölyesi, t-MBA Toplantı Salonu, Kütüphane, Çok amaçlı salon, Kantin, idari ofisler, 200 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 310 kişilik konferans salonunu barındırıyor.
Akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetişen İzmir Bergama 2 Doğa Anadolu ve Fen Lisesi Kampüsü öğrencileri; ulusal ve uluslararası platformda, TÜBİTAK projelerinde, fizik-kimya-biyoloji-matematik olimpiyatlarında ve robotik yarışmalarında yer alıyorlar.


Adresi : Fatih Mahallesi Dumlupınar Caddesi No: 140 Bergama / İzmir
Telefonu : 0 232 631 2 052

İzmir Doğa Koleji Bornova Bilim Kampüsü

2015 – 2016 Eğitim Yılı’nda öğrencileriyle buluşan İzmir Bornova Bilim Kampüsü 4.365 m2’lik bir arsa üzerine yapılandırıldı. 48 derslikten oluşan kampüste; 174 m2’lik buz pisti, 320 kişilik konferans salonu, 270 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor. İzmir Bornova Bilim Kampüsü; öğrencilerine 2.622 m2’lik yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.
Bilimle İç İçe Eğitim
Doğa Okulları Bilim okullarıyla öğrencilerin merak ve öğrenme arzusunu geliştirmeye ve zenginleştirmeye yönelik fiziksel ve akademik imkanları sunuyor.
Doğuştan bireylerde var olan merak ve öğrenme yetisi akademik çalışmaların yanında deneysel çalışmalarla desteklendiği bilim konseptli Doğa Kampüsleri öğrencilerin bilimsel düşünme süreçlerinin de gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar analitik düşünme yetilerini ilerleterek sentez yapma yeterliliklerini artırır. Bilim konsepti pek çok alanda deneyim ortamı ve yaşantısı sunarken çocukları sınırlı dünyalarından, dar bakış açısından, yalın düşünmekten ve tek boyuta odaklanmaktan uzaklaştırır. Onları daha geniş yelpazede, esnek, geniş ve içinde bulunduğu dünyadaki sorunlara karşı daha duyarlı davranmay teşvik eder. Mevcut durumları koşulsuz ve şartsız bir şekilde kabul etmek yerine, sorgulamaya iter.
Bilim yolu ile disiplinli, sağlıklı ve kaliteli yaşam becerilerini edinmesine kaynaklık eder. Bilim konsepti okulların eğitim içerikleri öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkına varmalarına ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamaya yönelik oluşturulur.
Bilim Konsepti ile Global Bakış Açısı
Bireyin dünya çapında bir bakış açısına sahip olabilmesi için ihtiyaç duyduğu bilgi birikiminin büyük bir kısmı, lise çağlarını kapsayan zaman diliminde ediniliyor. Bu dönemdeki gözlemler, ileriki dönemlerde ortaya çıkacak olan değişimler için daha kalıcı bir birikim oluşturuyor. Bu yaşlarda edinilen bazı bilgilerin zihinde tartılması, uluslararası gelişmelere göre yeniden yorumlanması bazen zaman alıyor. Bazı bilgilerin iyice tartılıp yeni çıkarımlar yapılması için zaman gerekiyor. İşte bu zaman; lise düzeyinde başlayan eğitimle sağlanabiliyor. Öğrenci gelişimini tamamlayana kadar defalarca edindiği bilgileri tartma ve doğru genellemeler yapma olanağına sahip oluyor.


Adresi : 129/19 Sokak No:26 Evka 3 Mahallesi Bornova /İzmir
Telefonu : 0 232 375 80 00

İzmir Doğa Koleji Buca Kampüsü

Doğa Kolejinin ayrıcalıklı eğitimi 2018-2019 eğitim döneminde İzmir Buca’da öğrencileriyle buluştu! Doğa Koleji İzmir Buca Kampüsü; anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen ve teknoloji lisesinden oluşan 46 derslik ve 1080 öğrenci kapasitesine sahip.
Fen, Teknoloji ve Bilimle Ayrıcalıklı Lise Eğitimi
İzmir Buca kampüsünde yer alan Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, teknolojik ve bilimsel müfredatıyla geleceğin bilim insanlarını yetiştirmeyi hedefliyor. Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinden mezun öğrenciler araştırmacı, yenilikçi, ülkemizin geleceğine yön verecek, fen ve bilim dallarında donanımlı bireyler olarak kariyer hayatlarına bir adım önce başlayacaklar. Öğrencilerimiz bu ayrıcalıklı lise eğitimiyle dünyanın en saygın üniversitelerinden kabul ve burs imkanına sahip olacaklar ve üniversite eğitimlerini yurtdışında sürdürebilecekler.
Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencilerine, ilk yılı İngilizce hazırlık sınıfı dahil olmak üzere toplam 5 yıllık eğitim imkanı sunuyor. Müfredatı özenle hazırlanan fen ve teknoloji liselerinde ileri derece robotik ve kodlama, temel mühendislik, elektrik-elektronik, genetik dersleri sunduğu ayrıcalıklardan bazıları… İnovatif bir eğitimi benimseyen Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinde; Anadolu lisesi ve Doğa Kolejinin lise MBA programı olan t-MBA müfredatı da aynı anda devam ediyor.


Adresi : Aydoğdu Mahallesi 1263 Sokak No:5 Buca / İzmir
Telefonu : 0 232 375 90 00

İzmir Doğa Koleji Güzelbahçe Kampüsü

Doğa Koleji ayrıcalıkları şimdi Ege’nin incisi İzmir Güzelbahçe’de! İzmir Güzelbahçe Kampüsü, akademik, sportifi sosyal ve kültürel alanlarda özgün eğitim sistemleri, yabancı dil programları ve akademik başarıları ile yeni öğretim döneminde öğrencileri ile buluşuyor! Doğa Kolejinin ayrıcalıklı eğitimini yansıtan kampüste sanat sokağı, dijital kütüphanesi, mucitler atölyesi, kulüp odaları, bilim odaları, laboratuvarlar (fizik, kimya, biyoloji), açık ve kapalı spor alanları, müzik, bateri, keman, gitar, flüt , satranç odaları, konferans salonları, toplantı ve seminer salonları, kütüphane ve okuma salonları, ekoloji dersliği, çoklu zeka atölyesi, açık derslikler yer alıyor.
2017-2018 döneminde eğitime başlayan kampüs; anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim imkanı sunuyor. Kampüs yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtararak, akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. İzmir Güzelbahçe Kampüsü 5.700 m2’lik kapalı alana yapılandırılmış olup 4 anaokulu, 13 ilkokul ve 19 ortaokul dersliği barındırıyor. Aynı zamanda teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi akademik imkanlar sunan kampüste 1.800 m2’lik bahçe ve ekoloji alanları mevcut.


Adresi : Kahramandere Mahallesi Mithat Ünal Caddesi Eski Yelki Yolu 784. Sokak No: 2 Güzelbahçe/ İzmir
Telefonu : 0 232 236 86 17

İzmir Doğa Koleji Mavişehir 1 Kampüsü

2013 – 2014 Eğitim – Öğretim Yılı’nda eğitime başlayan İzmir Mavişehir 1 Kampüsü lise kademesinde eğitim veriyor. Öğrencilerin ilgi, ihtiyaç ve beklentilerine göre yapılanan kampüs modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor.


Adresi : Yalı Mahallesi 6500/1 Sokak No:7 Park Yaşam Sitesi / Karşıyaka / İzmir
Telefonu : 0 232 324 36 42

İzmir Doğa Koleji Mavişehir 2 Bilim Kampüsü

Anaokulundan ortaokula kadar “Bilim Konsepti” ile eğitim veren İzmir Mavişehir 2 Bilim Kampüsü modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Geniş sosyal alanlarıyla öğrencileri dört duvar arasında hapsolmaktan kurtaran okul, spor salonu, yüzme havuzu, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunuyor. Okulumuz 1200 öğrenci kapasitesine sahip. Fen, fizik, kimya laboratuvarları ve sanat atölyelerine sahip, 54 derslikten oluşan okulumuzda, 600 kişilik bir yemekhane bulunuyor.
Bilimle İç İçe Eğitim
Doğa Okulları Bilim okullarıyla öğrencilerin merak ve öğrenme arzusunu geliştirmeye ve zenginleştirmeye yönelik fiziksel ve akademik imkanları sunuyor.
Doğuştan bireylerde var olan merak ve öğrenme yetisi akademik çalışmaların yanında deneysel çalışmalarla desteklendiği bilim konseptli Doğa Kampüsleri öğrencilerin bilimsel düşünme süreçlerinin de gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar analitik düşünme yetilerini ilerleterek sentez yapma yeterliliklerini artırır. Bilim konsepti pek çok alanda deneyim ortamı ve yaşantısı sunarken çocukları sınırlı dünyalarından, dar bakış açısından, yalın düşünmekten ve tek boyuta odaklanmaktan uzaklaştırır. Onları daha geniş yelpazede, esnek, geniş ve içinde bulunduğu dünyadaki sorunlara karşı daha duyarlı davranmay teşvik eder. Mevcut durumları koşulsuz ve şartsız bir şekilde kabul etmek yerine, sorgulamaya iter.
Bilim yolu ile disiplinli, sağlıklı ve kaliteli yaşam becerilerini edinmesine kaynaklık eder. Bilim konsepti okulların eğitim içerikleri öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkına varmalarına ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamaya yönelik oluşturulur.
Bilim Konsepti ile Global Bakış Açısı
Bireyin dünya çapında bir bakış açısına sahip olabilmesi için ihtiyaç duyduğu bilgi birikiminin büyük bir kısmı, lise çağlarını kapsayan zaman diliminde ediniliyor. Bu dönemdeki gözlemler, ileriki dönemlerde ortaya çıkacak olan değişimler için daha kalıcı bir birikim oluşturuyor. Bu yaşlarda edinilen bazı bilgilerin zihinde tartılması, uluslararası gelişmelere göre yeniden yorumlanması bazen zaman alıyor. Bazı bilgilerin iyice tartılıp yeni çıkarımlar yapılması için zaman gerekiyor. İşte bu zaman; lise düzeyinde başlayan eğitimle sağlanabiliyor. Öğrenci gelişimini tamamlayana kadar defalarca edindiği bilgileri tartma ve doğru genellemeler yapma olanağına sahip oluyor.


Adresi : Yalı (Şemikler) Mahallesi Ahmet Kemal Baysak Bulvarı 6500 Sokak No:12/A Karşıyaka / İzmir
Telefonu : 0 232 501 27 27

İzmir Doğa Koleji Mavişehir 3 Bilim Kampüsü

2015 – 2016 Eğitim Yılı’nda öğrencileriyle buluşan İzmir Mavişehir 3 Bilim Kampüsü 5000 m2’lik bir arsa üzerine yapılandırıldı. 67 derslikten oluşan kampüste; 95 m2’lik buz pisti, 350 kişilik konferans salonu, 325 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor. İzmir Mavişehir 3 Bilim Kampüsü; öğrencilerine 3.383 m2’lik yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.
Fen, Teknoloji ve Bilimle Ayrıcalıklı Lise Eğitimi
Mavişehir 3 kampüsünde yer alan Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, teknolojik ve bilimsel müfredatıyla geleceğin bilim insanlarını yetiştirmeyi hedefliyor. Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinden mezun öğrenciler araştırmacı, yenilikçi, ülkemizin geleceğine yön verecek, fen ve bilim dallarında donanımlı bireyler olarak kariyer hayatlarına bir adım önce başlayacaklar. Öğrencilerimiz bu ayrıcalıklı lise eğitimiyle dünyanın en saygın üniversitelerinden kabul ve burs imkanına sahip olacaklar ve üniversite eğitimlerini yurtdışında sürdürebilecekler. Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencilerine, ilk yılı İngilizce hazırlık sınıfı dahil olmak üzere toplam 5 yıllık eğitim imkanı sunuyor.
Müfredatı özenle hazırlanan fen ve teknoloji liselerinde ileri derece robotik ve kodlama, temel mühendislik, elektrik-elektronik, genetik dersleri sunduğu ayrıcalıklardan bazıları… İnovatif bir eğitimi benimseyen Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinde; Anadolu lisesi ve Doğa Kolejinin lise MBA programı olan t-MBA müfredatı da aynı anda devam ediyor.


Adresi : Yeni Mahalle Mahallesi 8780/1 Sokak No:1 Çiğli /İZMİR
Telefonu : 0 232 376 25 25

İzmir Doğa Koleji Torbalı Kampüsü

Türkiye’nin eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katmaya devam ediyor. Yeni dönemde tüm Türkiye’yedeki büyümesini sürdüren Doğa Koleji, İzmir Torbalı’da 2019-2020 döneminde öğrencileriyle buluşuyor. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olmak üzere eğitimin tüm kademelerinde hizmet veren Torbalı Kampüsü’nün 900 öğrenci kapasitesi bulunuyor. 8.500 metrekare kapalı alana sahip kampüs içerisinde 40 derslik yer alıyor.
Uluslararası standartlarda eğitim teknolojilerinden yararlanan Doğa Koleji İzmir Torbalı Kampüsü’nde lego education, 3D tasarım, yazılım-kodlama, müzik, ekoloji, satranç, drama sınıfları, Fizik, Kimya, Biyoloji laboratuvarları, 3D cep sineması, kurgu odası, kapalı yüzme havuzu, buz pisti, kapalı spor salonu, İngilizce uygulama sokağı ve Düşler Atölyesi; öğrencilerin günümüz teknolojilerinden yararlandıkları öğrenme ortamlarında eğitim alarak kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. 3D sınıfı, okulda eğitimi verilen tüm derslerin teknolojiyle entegrasyonunu sağlıyor. Fizik, Kimya ve Biyoloji başta olmak üzere birçok ders, 3 boyutlu görüntü ve ses teknolojisiyle işleniyor.


Adresi : Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi 4566/1 Sokak No:3 Torbalı / izmir
Telefonu : 0 232 856 08 08

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2019, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.