izmirliyiz

İzmir’de Praktiker Mağazası Nerede Var?

11.07.2019
İzmir’de Praktiker Mağazası Nerede Var?

İzmir’de Praktiker mağazası nerede var? Merak edenler için mağazanın adres, konum ve telefon numarası bilgileri şöyle;

PRAKTİKER İzmir Westpark AVM Mağazası İletişim Bilgileri
Adresi : R. Şevket İnce Mah. 2148/10 Sokak KA01 Osmangazi – Bayraklı
Telefonu : 0232 502 79 18

PRAKTİKER İzmir Westpark AVM Mağazasının Harita Konumu:

Praktiker markasının geçmişi 1970’lere dayanmaktadır. Praktiker “Organize perakende ev geliştirme” alanında “Kendin Yap” anlayışı ile ürün ve hizmet sunmak üzere, 1979 yılında Almanya’da 4 mağaza ile faaliyete başlamıştır. İlerleyen dönemlerde,Almanya’nın en büyük üçüncü, Avrupa’nın ise en büyük dördüncü “Kendin Yap” market zinciri konumuna ulaşmıştır. Praktiker markasının,1991 yılı itibariyle Almanya dışında da marka bilinirliği artmaya başlamıştır. Praktiker Şirketler Grubu; Almanya, Polonya, Macaristan, Yunanistan, Lüksemburg, Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Ukrayna’da 440 civarında mağazası ile hizmet vermiştir.

Türkiye’de faaliyetlerini 1997 yılından bu yana sürdürmekte olan Praktiker 2014 yılı itibariyle Uygulama Yapı Marketleri A.Ş.’ye devredilmiş olup şu an itibarıyla tüm haklar Uygulama Yapı Marketleri A.Ş.’ye aittir.

Praktiker, faaliyet alanını ev geliştirme (İngilizce “Home Improvement”) ve kendin-yap (İngilizce “Do-it-Yourself Goods”, kısaca “DIY”) perakendeciliği olarak tanımlamaktadır. Ev geliştirme ve kendin-yap sektörlerini çok daha geniş kapsamlı ve neredeyse gıda dışı tüm ürünleri kapsayan yapı marketleri sektörünün içerisinde değerlendirmek isabetli olacaktır.

Praktiker, ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini sağlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Praktiker’in vizyonu ise Türkiye’de ev yenileme ve dekorasyon alanında tercih edilen bir marka olma özelliğini sürdürmek ve pazar lideri olmaktır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.