izmirliyiz

Uçak Biletlerini Mil Puanlarıyla Almak

21.04.2014
Uçak Biletlerini Mil Puanlarıyla Almak

Bankaların verdiği kredi kartları tüketicinin ihtiyacına göre bir takım farklı özellikler içerebiliyor. Öğrenciler ve ya gençler için konser bileti kazandıran kartlar, alışı veriş yapmayı çok sevenler için bol bol taksit yapan kartlar verilirken bir de uçmayı sevenler ve ya sık sık uçanlar için mil puan denilen mil puan biriktiren kartlar da bulunuyor.

Mil kartlarla alış veriş ve harcama yaptıkça kartınızda biriken mil puanları sonrasında uçak biletleri almak için bu puanlarınız kullanabiliyorsunuz. Mil kart veren bankaların ve kartların adı ise şu şekilde;

•    Yapı Kredi – Adios Card
•    İş Bankası – Maximiles
•    Denizbank – Miles & More
•    HSBC – Pegasus Kart
•    Garanti – Shop & Miles
•    Akbank – Wings Card

Bankaların verdiği bu kredi kartlarından biri alarak yapacağınız alış veriş ve harcamalarda bu kartı kullanarak biriktireceğiniz mil puanlarla bedava ya da ucuz uçak bileti alabilirsiniz

Uçak Biletlerinde En Avantajlı Mil Kartlar

Bankaların verdiği kredi kartları arasında en çok mil puan kazandıran ve diğerlerine göre daha fazla mil kazandıran kartlar Pegasus, Maximiler, Wings ve Shop & Miles’tir. Bu kartlar arasında en avantajlı kart Pegasus karttır.

Pegasus kartla 12 bin TL, Maximiles kartla 15 bin TL Wings kartla da 20 bin TL tutarında harcama yaptığınız zaman kazandığınız mil puanlarını http://www.merkurbilet.com üzerinden harcayarak istediğiniz firmadan uçak biletleri alabilirsiniz ve daha hesaplı uçabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.