izmirliyiz.com logo

Enki Otomasyon

Enki Otomasyon

Bornova / İzmir
Bu sayfadaki bilgiler hatalı ise güncellemek ya da kaydı sildirmek için iletişim sayfamızdaki mail adresinden, izmirliyiz.com site yöneticisine ulaşınız ve kayıt no: 193700 olarak belirtiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Enki Otomasyon İletişim Bilgileri

Telefon: 0 850 455 30 31
Yetkili: Mehmet Ali Bozkurt
Web Sitesi: www.enkiotomasyon.com
E-Mail:
Hakkında Bilgi: Enki Otomasyon 2009 yılında İzmir de kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır. enki Otomasyon olarak 15 yıllık sektörel tecrübesi olan, motivasyonu yüksek, rekabetçi, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşmaktayız. Yaratıcı düşünce ve ekip çalışmasına önem veriyor; tüm çözüm ürettiğimiz kurumlar ile açık ve saygılı bir ilişki kuruyoruz. kurumların verimlilik ve karlılıklarını arttıran; kaliteli, yenilikçi ve özgün yazılımlar geliştirmek. enki Otomasyon ve Özel yazılım çözümlerimiz ile markalaşmak ve Türkiye'nin en büyük teknoloji sağlayan firmalarından biri olmak. özel yazılım çözümleri konusunda uzmanlaşan firmamız, kurumların iç yapısına ve ihtiyaçlarına özgün yazılımlar üretmektedir. ürettiğimiz yazılımlar ve sunduğumuz hizmetlerin firmalara ve ülkemize katma değer kazandırması için çalışmaktayız. yazılımlarımızın temel özellikleri • Katma değer sağlayan, • Müşteri sorunlarını eksiksiz karşılayan, • Hızlı çalışan, • Kolay kullanılabilir, • Müşteri odaklı sorun çözen, • Güncellenebilir, • Kolay yönetilir olmalarıdır.
otomasyon ve özel yazılım çözümleri enerji otomasyonu enerji faturalama ve otomatik sayaç proses otomasyonu tünel otomasyon sistemleri yem fabrikası otomasyonu