izmirliyiz.com logo
İzmir Firma Ekle

İzmir'deki firmanızı izmirliyiz.com rehber sayfalarına ekleyin, internette kolayca bulunun!

Firmanızı eklemek için başvurmadan önce, izmirliyiz.com da yer alıp almadığını kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Bunu anlamak için, ilgili kategoriedeki sayfalarımıza göz atabilirsiniz. Örneğin Kitabeviniz varsa, Alışveriş kategorisi altındaki "Kitabevleri" kategori sayfamıza bakabilirsiniz.

Ancak en kesin yol olarak önerimiz Google arama motorunda aşağıda verilen şekilde arama yapmaktır.(Firma adınız kısmına kendi firmanızın adını yazın)

site:izmirliyiz.com firma adınız

bunu google arama motorundaki arama kutusuna yapıştırıp aratın. Gelen sonuçlardan firmanız bulunuyorsa rehberimizde kaydınız bulunmaktadır demektir. Tıklayıp sayfayı inceleyin. Bilgilerinizde eksiklik ya da hata varsa http://www.izmirliyiz.com/iletisim.html sayfamızdan bizimle iletişim kurunuz, firmanızı yeniden eklemeye çalışmayınız.

Eğer firmanız sitemizde kayıtlı değilse aşağıdaki adımları izleyerek sitemize firma ekleme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize firma ekleyebilmek için önce üye olmalısınız. http://www.izmirliyiz.com/online.html sayfamızdan ad soyad, e-mail adresinizi yazıp, şifrenizi belirleyerek 1 dakika içinde kolayca üye olabilirsiniz.

Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra http://www.izmirliyiz.com/login.html sayfamızdan e-mail adresiniz ve şifrenizle üye girişi yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan "Üye İşlemleri" menüsünü kullanarak firmanızın sitemize eklenmesi için başvuru yapabilirsiniz. izmirliyiz.com site yöneticisinin incelemesinden sonra uygun bulunan firma bilgileri onaylanarak yayına alınır. Onay süreci 1 gün olabileceği gibi yoğunluğa bağlı olarak birkaç haftayı da bulabilir.

İzmir Firma Rehberi 'ne firma eklerken dikkat edilmesi gerekenler ve hatırlatmalar:
- Rehberimize sadece İzmir'de bulunan firmalar eklenir.
- Firma bilgilerinizi kaydederken kelimlerin sadece başharflerini büyük yazın. Tüm harfleri büyük yazmayın.
Örnek olarak: Deneme Firması Ltd. Şti. uygun bir yazım şeklidir.
- Firmanız için en az bir telefon numarası yazın.
- Sitemizde yayınlanacak firma kaydınızın bulunabilirliğini arttırmak için, firma detay kısmına en az birkaç satır bilgi yazın. Firmanızın faaliyetlerinden, ürün ve hizmetlerinizden bahsedebilirsiniz.
- Formu doldurduktan sonra kaydetmeden önce olası yazım hatalarına karşı kontrol edin.