izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

Konak Belediyesi Kurs Kayıtları Başladı


Konak Belediyesi Kurs Kayıtları Başladı

12.09.2008 17:26 İzmir

Konak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, her yıl düzenlediği kültür-sanat kursları sezonunu açıyor. Güzelyalı Kültür Merkezi, Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi, Alsancak Kültür Merkezi Gültepe Kültür Merkezi ve semt merkezleri verilecek olan urslara kayıtlar sürüyor Geçtiğimiz yıl, 4 merkezde, bin 200 kişinin yararlandığı kurslara bu yıl da talepler oldukça fazla. Çeşitliliğiyle geniş yelpazeye yayılan kurslar, her yaşa ve isteğe cevap veriyor. Deneyimli eğitmen kadrosuyla başlayacak kurslarda, yetişkinlere yönelik kursların yanı sıra gençlerin ilgi alanlarına göre kurslar da bulunuyor. Konak Belediye Başkanı Ali Muzaffer Tunçağ, kısa süre önce başlamasına karşın  kayıtlara yoğun bir ilginin yaşandığını söyledi. Kurslara katılan vatandaşların kendi zevk ve hobilerine yönelik kursları Konak Belediyesi’nde bulabileceklerini söyleyen Başkan Tunçağ, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi katılımın yoğun olduğu kurslar mayıs ayının sonuna kadar sürecek Yeteneklerini fark eden vatandaşlar sergi, konser ve gösterilerle yeteneklerini sergileyecekler” dedi.

 

Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Çağdaş Oda Korosu, Çağdaş Emekliler Korosu, Çocuk korosu, bağlama, gitar, piyano, keman, dramatik yazarlık, mumlu batik tekniğiyle resim, yazarlık atölyesi, etkili ve güzel konuşma teknikleri, yoga, resim, tiyatro, bale, satranç, seramik ve ritm atölyesine kayıtlar devam ediyor.

 

Kayıt yaptırmak isteyenler, Alsancak Kültür Merkezi’nin 422 52 36, Güzelyalı Kültür Merkezi’nin 224 24 30, Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi’nin 262 45 90 ve Gültepe Kültür Merkezi’nin 433 25 77 numaralı telefonlarından bilgi alabilirler.

 

Kaynak: konak.bel.tr

Sponsorlu Bağlantılar


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri