izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

İzmir'den Ne Hediye Alınır?


İzmir'den getirilecek / alınabilecek en güzel hediye önerileri

İzmir'den Ne Hediye Alınır?

09.01.2019 17:45 İzmir

İzmir'e tatil amaçlı gelenler veya İzmir'den başka ildeki tanıdıklarına, akrabalarına ziyarete gidenler için İzmir'e özgü hediyelik olarak neler alabilecekleri konusunda öneriler vermek istedik.

Hediye tercihini İzmir'e özgü yiyeceklerden yana kullanmak isteyenler, yağsız tercih edilecek İzmir boyozu, Meşhur Hisarönü Şambalicisi'nden alınacak şambali tatlısı güzel birer seçim olabilir.

Bir diğer önerimiz ise, hediye tercihinizi, İzmir'de çok iyi bilinen Tariş markasının ürünlerinden seçmenizdir. Özellikle de İzmir Saat Kulesi, Alsancak ve Karşıyaka resimlerinin olduğu metal kutularda satışa sunulan Smyrna Ekstra Kuru İncir 1000 gr ya da  Smyrna Gold Organik Kuru İncir 1000 gr olarak geçen hediyelik kuru incirler tam anlamıyla bir İzmir hediyeliğidir.

Küçük ama kalıcı bir hediye olsun istenirse Kemeraltı çarşısında pek çok yerde bulunabilecek İzmir magnetlerinden almayı tercih edebilirsiniz. Bu tip hediyelikleri satan dükkanlarda genellikle saat kulesi şeklinde biblolar da bulunabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri