izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

n11.com, İzmir'in online alışveriş haritasını açıkladı


İzmir formuna dikkat ediyor

n11.com, İzmir'in online alışveriş haritasını açıkladı

10.07.2018 20:24 İzmir

E-ticaret platformu n11.com, İzmir’in online alışveriş haritasını açıkladı. Verilere göre yılın ilk yarısında İzmirli KOBİ’ler Türkiye’nin dört bir yanına 27 bin adet elektrikli süpürge satarken, İzmirli kullanıcılar 22 bini aşkın fitness ve kondisyon aleti satın aldı. İzmirli online alışveriş kullanıcılarının satın aldığı ilk 10 ürünün ilk sırasında yer alan fitness aletleri, İzmir’in formuna dikkat ettiğini ortaya koydu.

E-ticaret platformu n11.com, İzmir’in online alışveriş performansını açıkladı.Verilere göre İzmirliler yılın ilk yarısında en çok fitness ve kondisyon aleti satın alırken, İzmirli KOBİ’ler Türkiye’nin dört bir yanına elektrikli süpürge sattı. Formuna dikkat eden İzmirliler 6 ay içinde 22 bin adet fitness aleti aldı, İzmir’den satılan elektrikli süpürge ise 27 bin adedi aştı.

n11.com verilerine göre İzmirliler fitness ve kondisyon aletlerinin ardından çocuk oyuncakları, elektrikli mutfak aletleri, spor giyim ve ayakkabı, cep telefonu, saat ve dizüstü bilgisayar kategorilerine rağbet gösterdi.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri