izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

İzmir'deki çocuk kuaför ve berberleri


İzmir'de çocuk kuaförleri nerelerde var? Çocuğum saçlarını nerede kestirebilirim? İzmir çocuk kuaförleri...

İzmir'deki çocuk kuaför ve berberleri

14.05.2018 15:51 İzmir

Özellikle küçük yaşlardaki çocukların saçlarının kesilmesi ciddi bir sorun olabilir. Berber koltuğunun çeşitli yükseltme aparatları kullanılarak yükseltilse bile çocuğa uygun olmaması, çocuk için yabancı bir ortam, saçlarını kesmek için elinde makasla uğraşan tanımadığı birinin varlığı çocukta korku yaratabilmektedir. Tüm bunlar aslında kuaförler için çok kolay ve rutin olan saç kesme işlemini hem kuaför hem de anne-babalar için oldukça zorlaştırır.

Son yıllarda açılan çocuk kuaförleri, sadece çocuklara hizmet vermeleri ve dolayısı ile hem mekan tasarımlarının, hem berber koltuklarının çocuklara uygun olması, çocuk saç kesiminde uzman olmaları sayesinde çocukların hasssasiyelerini bilerek hareket etmeleri sayesinde gittikçe popüler olmaya başlamışlardır.

Alışveriş merkezi içinde bulunan çocuk kuaförleri özellikle haftasonları oldukça yoğun olabilmektedir. Bu nedenle kuaföre gitmeden önce telefonla arayarak randevu almak bekleme süresini minumuma indirmek açısından mantıklı olacaktır. Bazılarında ise akşam saatlerinde örneğin sadece erkek çocuk kuaförü bulunabilmekte, kız çocuk kuaförü bulunmamaktadır. Ya da bunun tersi olabilmektedir. Önceden telefon etmek ve bilgi almak zaman kayıplarını önleyecektir.

Sizler için derlediğimiz İzmir çocuk kuaförleri listesi şöyle;

Little One Kız - Erkek Çocuk Kuaförü

Balçova Ege Park AVM
Telefon: 0232 966 0 246

HokusPokus Çocuk Kuaförü & Kostüm Evi

Yalı Mahallesi 6523 Sok. B32 K:2 D:214 Park Yasam Ofisleri Mavişehir / İzmir
Telefon: 0232 502 12 21
web sitesi: www.hokuspokuskuafor.com

Balkids Çocuk Kuaförü

Mavişehir Mahallesi Aziz Nesin Bulvarı No:24 C Blok 3.Kat No:308 Karşıyaka / İzmir
Telefon: 0232 502 16 63
web sitesi: www.balkids.com


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri