izmirliyiz.com logo
 HABERLER / Güncel Haberleri

Polo Yaka T-Shirt


Polo Yaka T-Shirt

16.02.2018 12:46 Güncel

Erkek giyim konusunda moda klasiklerinden bir tanesi olarak bulunan polo yaka t-shirt sıklıkla tercih edilen modeller içerisindedir. Polo yaka tişört modelleri yakalarıyla rahat ve şık görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Bu modeller yüzyılı aşkın süredir erkeklerin dolabında yer almaktadır. Düğmeli ya da düğmesiz şekilde bulunan tişörtler insanlara geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

Polo Yaka T-Shirt Modelleri

Polo yaka t-shirtler giyilirken yakalarını kaldırmak insanlar arasında geleneksel hale gelmiştir. Yaka kaldırarak giyme fikri enselerini güneşten korumak isteyen golf oyuncularına aittir. Yüzyıllardır giyim endüstrisinin içerisinde bulunan polo tişörtler zamanla sokak giyiminin de bir parçası olarak yer almıştır. Doğru kombinlerle şıklık vadeden polo tişörtler yüzyıllar geçse bile pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasındadır.

Hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen polo yaka tişörtler zaman içinde elbise olarak da kullanılmıştır. Kadınlar için tasarlanmış olan polo yaka elbiseler de trend olarak yaz vitrinlerinde yer almaktadır. Sitemiz https://www.karpefingo.com/ üzerinden en trend polo yaka tişört modellerine kolayca erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son Güncel Haberleri