izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

Yılbaşı Hediye Pazarı Ege Perla’da!


Yılbaşı Hediye Pazarı Ege Perla’da!

18.12.2017 13:58 İzmir

“Bu sene ne hediye alacağım?” diye düşünenler, farklı hediyeler arayanlar için özenle seçilmiş alternatifler 18-23 Aralık tarihleri arasında Ege Perla’da...

Yaklaşan yeni yıl için sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler 18-23 Aralık tarihleri arasında kurulan ‘‘Yılbaşı Hediye Pazarı Ege Perla’da’’da buluşuyor. Takıdan, dekorasyona, tasarım ürünlerden botanik bitkilere, plaklardan aromaterapi ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatiflerinin bir arada sunulacağı bu renkli pazardan sıradışı ve özel bir yeni yıl hediyesi seçme fırsatını kaçırmayın.

Deri tasarım ve aksesuarların adresi Envanter Heritage, kraft torba, çanta, oyuncalarıyla Unicustom, şık takıları, retro aksesuarlarıyla ünlü Küf Vintage, koleskiyonerlerin ve plak meraklılarının ilk adreslerinden 45’lik Plak Evi, katkısız nemlendiricilerden lavantalı uyku bebeklerine kadar geniş ürün yelpazesiyle Homemade Aromaterapi, moda, sanat ve yaşadığımız hayattan ilham alınarak yaratılmış temalı koleksiyonlarıyla Wohha, şıklığın tamamlayıcıları ipek ve yün mendil seçenekleriyle The Black Ears ve Urla'nın Bademler Köyü' nün deniz rüzgârı alan yamaçlarında yetiştirdiği zeytinlerinden elde ettiği ürün çeşitleriyle Hiç Olive Oil ‘‘Yılbaşı Hediye Pazarı Ege Perla’da’’da misafirlerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturacak.

Markaların düzenlediği workshoplar ise kendi hediyesini yaratmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Plantsta Botanic ile Yeni Yıl Temalı Kapı Çelengi Atölyesi 23 Aralık Cumartesi günü 2 seans olarak Ege Perla Yılbaşı Hediye Pazarında gerçekleşecek. 14.00 ve 17.00 saatlerinde ücretsiz düzenlenecek atölye çalışması için katılımcıların rezervasyon yaptırması gerekiyor.
Rezervasyon: 0232 935 6100
Sponsorlu Bağlantılar


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri