izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

Kehribar Tesbih


Kehribar Tesbih

03.11.2017 13:53 İzmir

Kehribar tesbih, erkeklerin en çok kullandıkları tesbih modellerinden biridir. Sağlıklı ve kaliteli olması, kehribar tesbihi diğer tesbih modellerinden bir adım öteye götürüyor.  Özel olarak tasarlanan kehribar tesbih modelleri, her zevke hitap edecek şekilde farklı model ve desenlerde üretilmektedir. Bu bakımdan en çok tercih edilen kehribar tesbih; sıkma taşı kehribar tesbih ve damla taşı kehribar tesbihtir.


Şık tasarımları ile dikkat çeken kehribar tesbihler, her tarza uygun olarak dizayn edilmektedir. Bu kehribar tesbihlerin orijinal mi yoksa taklit mi olduğunu anlamak ise oldukça basittir. Gerçek olan kehribar tesbihler, daha kaliteli ve ağır bir görünüme sahiptir.


Kaliteli Kehribar Özellikleri


Kehribar tesbih için kullanılan kehribar, zar kehribar, ateş kehribar, sıkma kehribar ve toz kehribar olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kehribar bir tesbih maddesi olmasının yanı sıra, birçok pozitif özelliğe de sahiptir. Boyun bölgesine takılan kehribar, tiroid, boğaz ağrısı ve bademcik gibi birçok hastalığa iyi gelir.

Ağrılı bölgelere kehribarın, oldukça etkili olduğu söylenmektedir. Ayrıca stres gibi negatif enerjiyi de dengeleyici özelliği bulunmaktadır. Piyasada gerçek kehribar tesbih bulmak istiyorsanız, www.takikehribar.com/  adresi üzerinden dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri