izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

Akülü Araba


Akülü Araba

11.08.2017 08:53 İzmir

Teknolojinin ilerlemesi oyuncak sektörüne de yansımış durumdadır. Zamanın oyuncakları, eskilerden çok daha farklılaşmış durumdadır. Akülü araba da bu yeni nesil oyuncaklardan birisidir. Yüzlerce arabanın akülü araba olarak kopyasını bulmak mümkündür.

Akülü Araba Modelleri


Özellikle erkek çocukları, arabaya karşı inanılmaz bir merak duyar. Bu durumda, akülü araba devreye girer. Mercedes Benz A-45 AMG, İnfinity, Süper Power, Mini Cooper S Coupe, BMW X5, BMW i8, Audi R8 Spyder gibi birçok modern araba marka ve modellerinin yanında polis arabaları ve daha birçok farklı tasarımlar mevcuttur. BMW ve Mercedes gibi ürünlerde uzaktan kumandalı seçeneklerde bulunmaktadır.

Diğer Akülü Araçlar


Akülü araçlar sadece akülü araba ile sınırlı değildir. Akülü ATV modelleri de oldukça ilgi çekicidir. Birçok farklı renk ve model bulunmaktadır. Bu modeller, oldukça beğenilmekte ve çocukları son derece mutlu etmektedir. Dilerseniz akülü motosiklet modellerine de göz atabilirsiniz. Tüm modeller ve diğer bebek araç-gereçleri için www.fatihbebek.com  web sitesine bakabilir, bebeğiniz için aradığınız ne varsa bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri