izmirliyiz.com logo
 HABERLER / İzmir Haberleri

Puma, İzmir'deki ilk mağazasını açtı


Puma, İzmir'deki ilk mağazasını açtı

12.06.2017 18:51 İzmir

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA yoğun talep üzerine tüketicilerinin sesine kulak vererek Forever Faster konseptli mağazasını İzmir’de açtı.

292 m2 alan üzerine kurulan PUMA mağazasında her mevsime uygun kadın ve erkek ürünleri geniş bir yelpaze ile tüketicilere sunuluyor.  Forever Faster konseptine uygun olarak düzenlenen mağazada ürünler mükemmel bir şekilde sergileniyor.

Enerji aşılayan ve ilham veren spor ürünler İzmir Optimum Outlet PUMA mağazasında sizleri bekliyor.  

 

PUMA
PUMA ayakkabı, tekstil ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 65 yıldan uzun süredir PUMA, gezegenin en hızlı sporcuları için hızlı ürünler tasarlar ve üretir. PUMA; Futbol, Koşu, ve Antrenman, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan günlük yaşam ürünleri sunar. Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici iş birliklerine imza atar. PUMA Grubu; PUMA, Cobra Golf ve Dobotex  markalarının sahibidir. Firma ürünlerini 120’den fazla ülkeye dağıtır, dünya çapında 11,000’den fazla personel çalıştırır ve ana merkezi Herzogenaurach/Almanya’dadır. Daha fazla bilgi için, lütfen http://www.puma.com adresini ziyaret ediniz.


Bu haberi sosyal medyada paylaşın!
En Son İzmir Haberleri