izmirliyiz

Doğa Koleji başarıyı ödüllendirerek teşvik ediyor

02.09.2013
Doğa Koleji başarıyı ödüllendirerek teşvik ediyor

Doğa Koleji öğrencilere, OYP başarı puanına göre yüzde yüze varan burs imkanı sağlıyor

Yenilikçi ve vizyoner eğitim anlayışıyla Türkiye ve dünyaya yepyeni eğitim modelleri kazandıran Doğa Koleji, eğitime verdiği önemi vurgulamak için başarılı öğrencileri, t-MBA eğitim modelinin uygulandığı Doğa Anadolu Liselerinde 4 yıl boyunca yüzde yüze varan burs imkanıyla destekliyor. Sadece Doğa Koleji Anadolu Liselerinde uygulanan, liseler için yüksek lisans programı olan t-MBA ile öğrenciler, daha lise sıralarında işletme eğitimi alarak, üniversiteye ve hayata önde başlıyor.

t-MBA Eğitim Modeli İçin Tıklayınız.
http://www.youtube.com/watch?v=-I6yEzLEK3c

Son 3 yıldır üst üste SBS’de en başarılı okul ortalamasına ulaşan Doğa Koleji, öğrencilere sunduğu burs imkanları ile başarıyı ödüllendirerek teşvik ediyor ve eğitime destek veriyor.

t-MBA eğitim modelinin uygulandığı Doğa Anadolu Liselerinde 4 yıl boyunca geçerli olan burslar, öğrencinin başarı puanına göre yüzde 5’ten yüzde yüze kadar değişiyor. OYP’de 491 ve üzeri puan alan öğrencileri yüzde yüz burs ile ödüllendiren Doğa Koleji, 481-490 arasında puan alan öğrencilere yüzde 80, 471-480 arası puan alan öğrencilere yüzde 60 ve 451-470 arası puan alan öğrencilere yüzde 50 burs imkanı sunuyor.

Doğa Koleji, öğrenci başarısını teşvik etmek için 321-450 arası OYP puanı alan öğrencileri de yüzde 5’ten yüzde 40’a kadar değişen oranlarda burs ile ödüllendiriyor.

SOES Eğitim Modeli İçin Tıklayınız
http://www.youtube.com/watch?v=aBDAHoN4W8I

Türkiye’nin en başarılı öğrencileri t-MBA’i tercih ediyor

SBS’de elde ettikleri başarı puanıyla pek çok okuldan burs olanağı kazan Türkiye’nin en başarılı öğrencileri, Doğa Koleji’nin yenilikçi ve vizyoner eğitim anlayışıyla Türkiye ve dünyaya kazandırdığı t-MBA eğitim modelini tercih ediyor. Sadece Doğa Koleji Anadolu Liselerinde uygulanan, liseler için yüksek lisans programı t-MBA ile öğrenciler, daha lise sıralarında işletme eğitimi alarak, üniversiteye ve hayata önde başlıyor.

Üniversitelerin işletme yüksek lisans programlarını lise düzeyine çeken t-MBA eğitim modelinde öğrenciler, Öğrenci Meclisleri, t-MBA uygulamaları, Yabancı Dil, Uluslararası Projeler, Disiplinler arası İlişkilendirme ve Eğitim Koçluğu bileşenleriyle hem akademik hem de sosyal alanda gelişiyor.

Doğa’nın burs imkanları Oxford Konseptli kampüslerde de geçerli

Doğa Koleji’nin Oxford Quality School işbirliği ile geliştirdiği ve başarısını daha ilk yılında SBS Türkiye Şampiyonu çıkararak tescil ettiren Oxford Konseptli eğitim modelinin uygulandığı kampüslerde de geçerli olan burs imkanları, yüzde 2’den yüzde 75’e kadar değişiyor.

481-490 arası OYP puanı alan öğrencilerin yüzde 75 bursla ödüllendirildiği Doğa Koleji’nde 471-480 arası puan alan öğrencilere yüzde 60, 451-470 arası puan alan öğrencilere yüzde 50 burs imkanı sağlanıyor.

“Öğrencilerimize yaptığımız yatırım, Türkiye’nin geleceğine yapılan yatırımdır”

Öğrencileri ile her zaman gurur duyduklarının altını çizen Doğa Koleji CEO’su Uğur Gazanker, burs imkanları ile ilgili; “Doğa Koleji, sadece akademik alanda değil, hayatın her alanında başarıyı yakalayan nesiller yetiştirmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda öğrencilerimizin akademik alandan spora, sanattan, müziğe kadar tüm başarılarını ödüllendirerek onları daha iyi ve güzel başarılar elde etmeye yönlendiriyoruz. Biz eğitimciler olarak biliyoruz ki; her öğrencinin başarılı olduğu alan farklıdır. Önemli olan, onların başarılı oldukları alanları keşfederek ortaya çıkarmak, onları cesaretlendirerek başarılarını pekiştirmektir. Öğrencilerimizin eğitimine yaptığımız yatırımın, Türkiye’nin geleceğine yapılan yatırım olduğu bilinciyle hareket ediyor ve onların her türlü başarısını ödüllendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Doğa Koleji ayrıcalıkları için tıklayınız.  http://www.heryerdedoga.com/

Doğa Koleji’nin öğrencilere sağladığı burs imkanları ile ilgili detaylı bilgiye www.dogakoleji.com adresinden ulaşılabilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.